اعتقاد ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

اعتقاد: ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

در ماههای اخیر خبرهای متفاوتی از رابطه کیم کارداشیان و کانیه وست انتشار یافته و بسیاری از مجلات از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده ای نزدیک خ

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

عبارات مهم : احساس

در ماههای اخیر خبرهای متفاوتی از رابطه کیم کارداشیان و کانیه وست انتشار یافته و بسیاری از مجلات از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده ای نزدیک خبر داده اند. در حال حاضر، این دو ستاره از هم جدا زندگی می کنند ولی جهت این کارشان دلایل خاصی دارند. اگر دوست دارید در مورد پرسشها زندگی یکسان آنها و دلایل این که آیا جدا از هم زندگی می کنند زیاد بدانید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

به گزارش برترین ها، در ماههای اخیر خبرهای متفاوتی از رابطه کیم کارداشیان و کانیه وست انتشار یافته و بسیاری از مجلات از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده ای نزدیک خبر داده اند. در حال حاضر، این دو ستاره از هم جدا زندگی می کنند ولی جهت این کارشان دلایل خاصی دارند. اگر دوست دارید در مورد پرسشها زندگی یکسان آنها و دلایل این که آیا جدا از هم زندگی می کنند زیاد بدانید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

آنها هر لحظه از اوضاع خود ناراضی اند
کیم کارداشیان و کانیه وست در سال 2013 یک قصر 10000 متر مربعی به قیمت 11 میلیون دلار خریدند ولی گویا برایشان کافی نبود لیکن تصمیم گرفتند که آن را بازسازی و بزرگ تر کنند. آنها کاخ دیگری به مساحت 14000 متر مربع را با سلیقه خود جای آن ساختند. بازسازی منزل 3 سال طول کشید ولی بعد از اتمام، این زوج هالیوودی دیگر علاقه ای به زندگی در آن را نداشتند. اگر چه کیم در سال 2016 به مدت چند ماه به آنجا نقل مکان کرد ولی به سرعت آن را به قیمت 20 میلیون دلار جهت فروش گذاشت.

کیم و کانیه جهت محل زندگی ارزش تصمیم دیگری گرفتند. آنها به فکر خرید منزل ای در همسایگی مادر کیم، کریس جنر، در منطقه هیدن هلیز افتادند. آنها دوست داشتند که قبل از ورود به خانه، آن را به سلیقه خود بازسازی کنند. قصر آنها 2 زمین بازی، یک سالن ماساژ، استودیو ضبط صدا، سالن تئاتر، زمین بسکتبال و… داشت، ولی باز هم همان داستان قدیمی تکرار شد! بعد از اتمام بازسازی، کیم و کانیه شور و اشتیاق ارزش را جهت نقل مکان به آن منزل از دست دادند. شاید یکی از دلایلی که آنها نتوانستند به تنهایی در یک جا زندگی کنند، نداشتن منزل دلخواه ارزش بود.

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

آنها در مورد منزل به تفاهم نمی رسند
گزارشات حاکی از آن است که کیم و کانیه در مورد منزل ای که می خواهند در آن زندگی کنند، به تفاهم نمی رسند. کیم هر لحظه در مورد این که هزینه بازسازی منزل هایش سر به فلک می کشد، با کانیه جر و بحث می کند. او می گوید: «ما تاکنون 8 میلیون دلار را جهت منزل ای که هنوز بازسازی اش تمام نشده، خرج کرده ایم.»

او اعتقاد است که مقصر تمام هزینه های بی مورد خانه، کانیه می باشد: «کانیه نمی تواند در مورد منزل یک تصمیم درست بگیرد. به عنوان نمونه او دستور می دهد که فلان تغییرات را در منزل ایجاد کنند، بعد از این که تغییرات اعمال شد، نظرش عوض کردن می کند و می گوید که تمام آنچه ساخته شده است را ویران کنند و از نو بسازند.»

آنها با کریس جنر زندگی می کنند
در وقت هایی که منزل کیم و کانیه در حال بازسازی بود، این زوج در منزل مادر کیم، کریس جنر، زندگی می کردند. البته اینطور به نظر می رسد که آنها خیلی هم از اوضاع ارزش ناراضی نیستند. کیم در این باره می گوید: «من آمادگی نقل مکان از منزل مادرم را دارم ولی کانیه هیچ نظری در این باره نمی دهد. اگرچه زندگی در کنار مادرم خوب است ولی این جهت دورانی خوب بود که ما فرزند ای نداشتیم. حالا که من مادر شده است ام، احساس می کنم که باید فضای خودم را داشته باشم. زندگی در شهرهای شلوغ جهت من خسته کننده شده است هست، من زندگی متفاوت دیگری را می خواهم. دوست دارم از همه چیز و همه کس دور باشم و به حریم شخصی خودم بازگردم.»

در واقع کاداشیان و دخترانش، از سپتامبر 2015 تا مارس 2016 با کریس جنر زندگی می کردند. آنها به مدت چند ماه به منزل شخصی خودشان نقل مکان کردند ولی در نهایت در نوامبر 2016، به علت بیماری کانیه بار دیگر مجبور شدند که نزد مادرشان بازگردند.

در ماههای اخیر خبرهای متفاوتی از رابطه کیم کارداشیان و کانیه وست انتشار یافته و بسیاری از مجلات از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده ای نزدیک خ

آنها حریم شخصی ندارند
از آنجا که کیم و کانیه در منزل کریس زندگی می کنند، هیچ حریم شخصی ای ندارد. منزل کارداشیان ها هر لحظه پر از خبرنگاران و عکاسان است و این عنوان کانیه را آزار می دهد.
کانیه مبتلا به بیماری پارانویا ست، او مدام احساس می کند که همه او را می شناسند و برایش نقشه هایی خصمانه می کشند. از این رو، کانیه ترجیح می دهد که تنها به دور از کیم و خانواده اش زندگی کند. او در این باره می گوید: «زمانی که کیم از من دور هست، احساس آرامش می کنم چون می دانم که دیگر زیر ذره بین پاپاراتزی ها نیستم. کیم دوست دارد برنامه هایش را به همه اعلام کند. او قبل از این که وارد مکانی شود، در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … موقعیت اش را با هوادارانش به اشتراک می گذارد، از این رو مردم و پاپاراتزی ها قبل از کیم در آنجا جمع می شوند که البته این کار جهت او خطراتی هم به همراه دارد. در واقع کیم مجبور است که بادیگاردهای بیشتری استخدام کند و زیاد از هر لحظه مراقب خودش باشد.»

امنیت آنها در خطر است
در اکتبر 2016، زمانی که کیم کارداشیان در پاریس مورد حمله سارقین قرار گرفت، همه فکر می کردند که او به طور موقت در هتلی ساکن بود، در حالی که آنها چندین سال در آن هتل اقامت داشتند و به نوعی منزل دوم ارزش محسوب می شد. به همین علت بود که سارقین اتاق کیم و محل دقیق جواهرات او را می دانستند. یکی از خدمه های هتل در این باره می گوید: «امنیت کیم و کانیه هر لحظه در خطر است چون که آنها بادیگارد دائم ندارند. در واقع آنها از روی خساست و این که مجبور نباشند پول اضافی به بادیگاردهای حرفه ای و آموزش دیده بدهند، امنیت خود را به سادگی به خطر می اندازند.» اصلا شاید یکی از دلایلی که آنها در منزل کریس جنر زندگی می کنند، همین باشد!

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

آنها جدا از هم زندگی می کنند
در نوامبر 2016، کانیه وست مبتلا به نوعی بیماری روانی شد. از همان وقت بود که کیم و فرزندانش از او جدا شدند. کیم در این باره می گوید: «من به خاطر فرزندانم مجبور شدم که از کانیه جدا زندگی کنم. در وقت هایی که کانیه حال خوشی ندارد، ما به منزل مادرم می رویم و من می بینم که فرزندانم چقدر در آنجا خوشحال اند و احساس راحتی می کنند.» در واقع کیم این کار را تنها جهت حفاظت از فرزندانش انجام می دهد و تمام تلاشش را می کند تا آنها را شاد ببیند. البته او فعلا برنامه ای هم جهت زندگی یکسان با کانیه ندارد.

در ماههای اخیر خبرهای متفاوتی از رابطه کیم کارداشیان و کانیه وست انتشار یافته و بسیاری از مجلات از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده ای نزدیک خ

کانیه با دکترها محاصره شده است است
در حال حاضر کانیه به علت بیماری اش جدا از کیم زندگی می کند ولی حتی وقت هایی که آنها با هم هستند، تیمی از حرفه ای ترین پزشکان، آنها را محاصره کرده اند.
کانیه باید تا مدت ها تحت مواظبت های پزشکی قرار گیرد تا نه تنها از نظر جسمی، بلکه از نظر معنوی نیز به ثبات برسد. اگر چه کیم از او دور است ولی از حمایت هایش دست نمی کشد. پزشکان نمی دانند که حال کانیه چه زمانی رو به بهبودی می رود ولی تا آن وقت مجبور است که از خانواده اش دور باشد.


دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

واژه های کلیدی: احساس | جدایی | زندگی | ستاره | بازسازی | کانیه وست | بازسازی منزل | کیم کارداشیان

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

دلایل جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs