اعتقاد ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

اعتقاد: ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های ب

یک استاد حوزه علمیه قم گفت: باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های بیشتری طبق قانون داده شود و باید انحصارطلبی های یک گرو

باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های ب

محسن غرویان: باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های بیشتری طبق قانون داده شود

عبارات مهم : سیاسی

یک استاد حوزه علمیه قم گفت: باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های بیشتری طبق قانون داده شود و باید انحصارطلبی های یک گروه و جناح خاص در کشور کمتر شود.

آیت الله محسن غرویان در گفت و گو با جماران، راجع به وحدت و انسجام ملی در کشور گفت: امروز در کشور، احزاب و گروه هایی مانند اصلاح طلبان، اصولگرایان و اعتدالگرایان به عنوان موثرترین و فعال ترین گروه های سیاسی- اجتماعی حضور دارند و سالهاست که این خط فکرها و گرایشات در کشور وجود دارند. از این رو، ما با کوبیدن همدیگر و تحقیر و توهین به یکدیگر، به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و هر نتیجه ای هم که حاصل شده، منفی بوده است.

باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های ب

وی افزود: بنابراین هیچ چاره ای جز این وجود ندارد که این جریانات ماهیت و واقعیت یکدیگر را بپذیرند و نقاط یکسان را بیابند و با یکدیگر متحد شوند و در عین حال اگر نقاط اختلافی میان ارزش وجود دارد، هیچ اشکالی ندارد و امری طبیعی هست. خداوند انسان ها را متفاوت آفریده و سلیقه ها و افکار نیز متفاوت هستند. ولی مشترکاتی هم حول محور منافع ملی، مصالح کشور، استقلال، اسلام و پیشرفت و توسعه وجود دارد که باید روی آنها تاکید شود تا ما به وحدت و انسجام ملی نزدیک شویم.

وی در ادامه گفت: شرایط بین المللی و فشارهای بین المللی، قهراً ما را به وحدت خواهد رساند. به تدریج تمامی گروه ها و احزاب به این نتیجه خواهند رسید که باید با یکدیگر متحد شوند. لذا پیش از شدت یافتن فشارها، ما باید به اختلافات دامن نزده و با یکدیگر متحد شویم. در غیر این صورت، دشمن ما را به طور قهری و جبری متحد خواهد کرد. بنابراین اگر ما اختیاری با یکدیگر صحبت کنیم، دارای ضرر کمتری است.

یک استاد حوزه علمیه قم گفت: باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های بیشتری طبق قانون داده شود و باید انحصارطلبی های یک گرو

غرویان بیان کرد: چاره ای جز این وجود ندارد. توصیه سوم این است که باید محدودیت ها، حصرها و موانعی که در کشور وجود دارد، برداشته شود و آزادی های بیشتری طبق قانون داده شود و باید انحصارطلبی های یک گروه و جناح خاص در کشور کمتر شود تا همه گروهها جهت ورود به پرسشها سیاسی و اجتماعی احساس انگیزه کنند. لذا تریبون ها باید به صورت عادلانه توزیع شوند و این گونه نباشد که تنها در دستان یک گروه خاص باشد. باید انحصارطلبی ها کنار گذاشته شود.

واژه های کلیدی: سیاسی | محدودیت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs