اعتقاد ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

اعتقاد: ترکیه زلزله استانبول اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف دروغ جهت نجات مادر

یک سال قبل مأموران پلیس از طریق گزارش‌های مردمی باخبر شدند زنی به نام زهره در محله‌ای موادفروشی می‌کند. اهالی به مأموران گفتند که این زن امنیت محله را به هم ریخ

اعتراف دروغ جهت نجات مادر

عبارات مهم : پرونده

یک سال قبل مأموران پلیس از طریق گزارش های مردمی باخبر شدند زنی به نام زهره در محله ای موادفروشی می کند. اهالی به مأموران گفتند که این زن امنیت محله را به هم ریخته و معتادان زیادی در محل رفت وآمد می کنند.

به گزارش شرق؛با توجه به اين گزارش بود که مأموران به محل مراجعه کردند و با حکم قضائي وارد منزل شدند. آنها بعد از بررسي منزل 108 گرم شيشه و 40 گرم هروئين از منزل کشف کردند. زهره ادعا کرد اين مواد متعلق به پسرش است و او مواد توزيع مي کند. رامين نوجوان 17ساله نيز گفته هاي مادرش را تأييد کرد و گفت که مادرم نقشي در توزيع اين مواد ندارد. وقتي رامين به دادسرا انتقال یافته شد و فهميد که ممکن است مجازات سنگيني در انتظارش باشد، گفته هايش را انکار کرد و گفت: براي اينکه مادرش را نجات دهد چنين ادعايي را مطرح کرده است.

با اين حال، کيفرخواست عليه اين نوجوان صادر و پرونده براي رسيدگي به شعبه 4 دادگاه کيفري استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. رامين در جلسه رسيدگي به پرونده اش گفت: من مواد توزيع نمي کردم مادرم اعتياد دارد و به خاطر اعتيادش مواد در منزل نگهداري مي کرد و من اصلا نمي دانستم که چه سرنوشتي در انتظارم هست. او گفت: من و مادرم در منطقه خاک سفيد زندگي مي کنيم. مادرم سال هاست که معتاد هست. پليس در تعقيب مادرم بود و آن روز مأموران به منزل مان آمدند و مواد مخدر را پيدا کردند. من به خاطر مادرم به دروغ گفتم مواد متعلق به من است چون نمي خواستم مادرم به دردسر بيفتد و زنداني شود، ولی در کانون اصلاح و تربيت تصميم گرفتم حقيقت را بگويم.

اعتراف دروغ جهت نجات مادر

وي ادامه داد: مادرم در خريد و فروش مواد دستي ندارد و اين مواد را براي مصرف خودش تهيه کرده بود. من از قضات دادگاه تقاضاي کمک دارم و مي خواهم تا در مجازاتم تخفيف قائل شوند. قول مي دهم بعد از آزادي کار و به مادرم کمک کنم تا مواد را ترک کند. در پايان جلسه هيئت قضائي وارد شور شد. آنها با توجه به گفته هاي متهم و مدارکي که در پرونده موجود بود و با توجه به اينکه او يک نوجوان بوده و متوجه عمل خودش نبوده هست، او را به پنج سال حبس و اقامت در کانون اصلاح و تربيت محکوم کردند.

یک سال قبل مأموران پلیس از طریق گزارش‌های مردمی باخبر شدند زنی به نام زهره در محله‌ای موادفروشی می‌کند. اهالی به مأموران گفتند که این زن امنیت محله را به هم ریخ

واژه های کلیدی: پرونده | نوجوان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs